KTAC-TECHNOLOGIEbiedt de51,2 V 314 Ah LiFePO4-accuvoor residentiële zonne-energieopslag, off-grid stroomvoorziening en commerciële back-uptoepassingen. Met 16,0768 kWh aan nominale energie, klasse A-cellen en een intelligent batterijbeheersysteem biedt het een praktische basis voor schaalbare energieopslagprojecten.
Het 51,2 V 314 Ah LiFePO4-batterijpakket combineert een nominale spanning van 51,2 V met een capaciteit van 314 Ah en levert zo ongeveer 16,08 kWh aan nominale energie. Het is ontworpen voor toepassingen die betrouwbare energieopslag vereisen en beschikt over lithium-ijzerfosfaatchemie, een intelligent batterijbeheersysteem (BMS), CAN- en RS485-communicatie en ondersteuning voor parallelle uitbreiding. Deze mogelijkheden maken het geschikt voor eigen gebruik van zonne-energie, back-upstroom voor huishoudens, installaties op afstand en geselecteerde commerciële energieopslagsystemen. Door de technische specificaties, de compatibiliteit van de omvormers, de bedrijfsomstandigheden en de installatievereisten te begrijpen, kunnen kopers een batterijoplossing selecteren die aan hun daadwerkelijke energiebehoeften voldoet.
1. Wat biedt een 51,2 V 314 Ah LiFePO4-accu?
2. Wat zijn de belangrijkste technische specificaties?
3. Waarom kiezen voor LiFePO4-batterijtechnologie?
4. Hoe verbetert het intelligente BMS het batterijbeheer?
5. Waar kan dit batterijpakket worden gebruikt?
6. Hoe kunt u de batterijcapaciteit en -uitbreiding plannen?
7. Wat moeten kopers controleren voordat ze een aankoop doen?
9. Conclusie: de juiste oplossing voor energieopslag kiezen
Accuspanning en ampère-uurcapaciteit zijn twee essentiële specificaties bij het evalueren van een energieopslagsysteem. De spanning geeft het nominale elektrische potentieel van de accu aan, terwijl de capaciteit in ampère-uur beschrijft hoeveel elektrische lading de accu kan opslaan onder gespecificeerde testomstandigheden.
De nominale energie kan worden geschat door de nominale spanning te vermenigvuldigen met het nominale vermogen:
51,2V × 314Ah = 16.076,8Wh = 16,0768kWh
Uit deze berekening blijkt dat de batterij ongeveer 16,08 kWh aan nominale opgeslagen energie levert. De hoeveelheid elektriciteit die beschikbaar is voor aangesloten AC-apparaten is echter afhankelijk van de toegestane ontladingsdiepte, de efficiëntie van de omvormer, de bedrijfstemperatuur, de toestand van de batterij en de systeeminstellingen.
Voor huishoudens met zonnepanelen kan deze opslagcapaciteit helpen om overtollige elektriciteit overdag op te vangen voor gebruik in de avond. Voor off-grid installaties kan het essentiële apparatuur ondersteunen wanneer de opwekking van zonne-energie beperkt is. In commerciële omgevingen kan het bijdragen aan back-upstroom- en energiebeheerstrategieën wanneer het wordt geïntegreerd met een omvormer en elektrisch systeem met de juiste capaciteit.
Het KTAC TECHNOLOGY 51,2V 314Ah LiFePO4-batterijpakket is daarom de moeite waard om te evalueren voor projecten die substantiële laagspanningsenergieopslag in één batterijeenheid nodig hebben.
Technische specificaties helpen ingenieurs, installateurs en inkoopteams te bepalen of een batterij veilig en efficiënt kan werken binnen een gepland energieopslagsysteem. De volgende tabel vat de gepubliceerde specificaties voor het KTAC TECHNOLOGY-model samen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productmodel | LFP51.2V-314AH |
| Batterijchemie | Lithium-ijzerfosfaat (LiFePO4) |
| Nominale spanning | 51,2V |
| Nominale capaciteit | 314Ah |
| Nominale energie | 16,0768 kWh |
| Celconfiguratie | 1P16S |
| Cel merk | CORNEX |
| Bedrijfsspanningsbereik | 42V–58,4V |
| Nominale laad-/ontlaadstroom | 200A bij 25 ± 2°C |
| Maximale laad-/ontlaadstroom | 200A |
| Oplaadtemperatuur | 0°C tot 40°C |
| Ontladingstemperatuur | -20°C tot 40°C |
| Communicatie-interfaces | KAN en RS485 |
| Parallelle verbinding | Maximaal 16 eenheden, afhankelijk van systeemvereisten |
| Netto gewicht | 116,5 kg |
| Afmetingen | 440 × 270 × 850 mm |
| Ingebouwde stroomonderbreker | 200A |
| Gepubliceerde cyclusleven | 6.000 cycli bij 25°C en 80% ontladingsdiepte |
| Gepubliceerde certificeringen | IEC 62619, UN 38.3, CE |
Let op: Deze specificaties zijn gebaseerd op de productinformatie gepubliceerd door KTAC TECHNOLOGY. Bevestig vóór de aanschaf de nieuwste datasheet, het certificeringsbereik, de huidige limieten en de installatie-instructies. De levensduur en prestaties van de cyclus zijn afhankelijk van de gespecificeerde testomstandigheden en feitelijke bedrijfspraktijken.
Bij het bekijken van de tabel moeten kopers bijzondere aandacht besteden aan stroomlimieten, temperatuurbereiken, fysieke afmetingen en communicatievereisten. Deze factoren zijn van invloed op de keuze van de omvormer, de kabelafmetingen, de plaatsing van de apparatuur en de algehele systeemprestaties.
Lithium-ijzerfosfaatbatterijen worden veel gebruikt in stationaire energieopslag omdat hun chemie een nuttig evenwicht biedt tussen thermische stabiliteit, cyclusduurzaamheid en operationele prestaties. Voor toepassingen waarbij herhaaldelijk opladen en ontladen nodig is, kunnen deze kenmerken het energiebeheer op lange termijn ondersteunen.
De LiFePO4-chemie wordt algemeen erkend vanwege zijn gunstige thermische stabiliteit in vergelijking met verschillende andere veel voorkomende lithium-ion-chemie. Toch is geen enkele lithiumbatterij volledig risicovrij. Passende beschermingsmiddelen, installatiepraktijken en bedrijfslimieten blijven essentieel.
KTAC-TECHNOLOGIE publiceert een cycluslevensduur van 6.000 cycli onder aangegeven omstandigheden van 25°C en 80% ontladingsdiepte. Dit biedt een nuttig startpunt voor het evalueren van de levenscycluswaarde. De werkelijke levensduur varieert afhankelijk van de temperatuur, het laadgedrag, de ontladingsdiepte en het onderhoud van het complete systeem.
Met ongeveer 16,08 kWh aan nominale energie kan één batterij het aantal benodigde eenheden verminderen in vergelijking met alternatieven met een kleinere capaciteit. Minder eenheden kunnen de systeemindeling en bekabeling vereenvoudigen, hoewel het uiteindelijke ontwerp ook rekening moet houden met de belastingvraag, bruikbare energie, vermogenslimieten en redundantievereisten.
Wanneer de batterij is aangesloten op een compatibele zonne-energie-omvormer of hybride omvormer, kan deze overtollige fotovoltaïsche elektriciteit opslaan voor later gebruik. Deze regeling kan de afhankelijkheid van elektriciteit uit het elektriciteitsnet verminderen, afhankelijk van de lokale zonneomstandigheden, elektriciteitstarieven en consumptiepatronen van huishoudens.
Een batterijbeheersysteem is een belangrijk onderdeel van een moderne oplossing voor lithium-energieopslag. Het bewaakt de bedrijfsomstandigheden en coördineert de batterijbeschermingsfuncties binnen de grenzen van het ontwerp. KTAC-TECHNOLOGIE identificeert intelligent batterijbeheer, voorladen, celbalancering en CAN/RS485-communicatie als kenmerken van dit model.
Deze functies kunnen op verschillende manieren een meer gecontroleerde batterijwerking ondersteunen:
Compatibiliteit mag nooit worden aangenomen uitsluitend omdat twee apparaten dezelfde nominale spanning hebben. Voordat u de accu op een hybride omvormer aansluit, controleert u het ondersteunde communicatieprotocol, de firmwarevereisten, de laadspanningsinstellingen, de stroomlimieten en het beveiligingsgedrag.
Bezoek de officiële website van KTAC TECHNOLOGY voor aanvullende informatie over het productassortiment van het bedrijf.
De combinatie van laagspanningsarchitectuur en aanzienlijke nominale energie maakt de batterij relevant voor verschillende soorten energieopslagprojecten. De uiteindelijke toepassing is afhankelijk van de stroomvereisten van het systeem, het elektrische ontwerp, de installatieomgeving en de compatibiliteit van de omvormers.
In een fotovoltaïsch systeem voor woningen kan de batterij overdag overtollige zonne-opwekking opslaan en opgeslagen energie leveren wanneer de opwekking afneemt. Dit kan het eigen verbruik verbeteren en huishoudens helpen hun elektriciteitsverbruik te beheren.
Indien geïntegreerd met een geschikte omvormer en overdrachtsvoorziening, kan de batterij back-upstroom leveren tijdens netonderbrekingen. Essentiële belastingen kunnen verlichting, koeling, netwerkapparatuur en geselecteerde apparaten omvatten. De werkelijke back-upduur is afhankelijk van hun gecombineerde vraag en de bruikbare batterij-energie.
Afgelegen hutten, boerderijen en andere locaties zonder betrouwbare toegang tot het elektriciteitsnet kunnen batterijopslag gebruiken om de variabele hernieuwbare opwekking in evenwicht te brengen met de veranderende vraag naar elektriciteit. Systeemontwerpers moeten rekening houden met seizoensgebonden variaties in de zonne-energie en waar nodig een passende strategie voor back-upopwekking bieden.
Winkelpanden, werkplaatsen en geselecteerde commerciële faciliteiten kunnen batterijopslag gebruiken voor kritische belastingen, gebruik van zonne-energie of beheer van piekvraag. Het continue vermogen, de piekcapaciteit en de beveiligingsinstellingen van de omvormer moeten voldoende zijn voor de beoogde belastingen.
Apparatuur voor bewaking op afstand en telecommunicatie-installaties kunnen profiteren van opgeslagen energie op plaatsen waar betrouwbare toegang tot het elektriciteitsnet beperkt is. Kopers moeten de geschiktheid voor het milieu, de autonomievereisten en de compatibiliteit met de gelijkstroomarchitectuur van de apparatuur verifiëren voordat ze een batterij selecteren.
Een van de belangrijkste voordelen van een batterij met hoge capaciteit is dat deze kan dienen als bouwsteen voor een groter opslagsysteem. KTAC TECHNOLOGY stelt dat het model maximaal 16 eenheden parallel ondersteunt, afhankelijk van de vereisten van het volledige systeem.
Gebruikmakend van het nominale energielabel van één eenheid, is de theoretische capaciteitsberekening als volgt:
| Aantal batterijen | Nominale spanning | Gecombineerde nominale energie | Typische planningsoverweging |
|---|---|---|---|
| 1 | 51,2V | 16,08 kWh | Back-upsystemen voor één huis of kleinere back-upsystemen |
| 2 | 51,2V | 32,15 kWh | Verlengde back-upduur |
| 4 | 51,2V | 64,31 kWh | Hogere residentiële of geselecteerde commerciële vraag |
| 8 | 51,2V | 128,61 kWh | Grotere opslaginstallaties |
| 16 | 51,2V | 257,23 kWh | Uitgebreide systemen die technische integratie vereisen |
Alle cijfers zijn theoretische nominale energietotalen, afgerond op twee decimalen. Ze vertegenwoordigen geen gegarandeerde bruikbare energie of onafhankelijk geverifieerde systeemoutput.
Houd rekening met de volgende vereisten voordat u een accubank uitbreidt:
Sluit geen verschillende batterijcapaciteiten of incompatibele modellen parallel aan, tenzij de fabrikant de configuratie expliciet goedkeurt. Het totale systeem moet worden ontworpen voor het veilig delen van stroom, gecoördineerde bescherming en betrouwbare communicatie.
Als u een accu kiest die uitsluitend op zijn ampère-uurwaarde is gebaseerd, kan dit leiden tot een te kleine of incompatibele installatie. Bij een volledige beoordeling moet rekening worden gehouden met zowel de opgeslagen energie als het vermogen dat de batterij veilig kan leveren.
Maak een lijst van de apparaten of apparatuur die stroom nodig hebben, schat hun bedrijfsuren en bereken het dagelijkse energieverbruik in kilowattuur. Scheid essentiële back-upbelastingen van optionele belastingen om een realistisch autonomiedoel vast te stellen.
Nominale capaciteit is niet noodzakelijkerwijs gelijk aan bruikbare energie. Een theoretische batterij van 16,0768 kWh die binnen een illustratief venster van 80% bruikbare energie werkt, zou bijvoorbeeld ongeveer 12,86 kWh opleveren vóór verliezen van de omvormer. Dit is een planningsvoorbeeld en geen bevestigde specificatie van de bruikbare energie voor elke bedrijfsomstandigheden.
Bevestig het accuspanningsbereik, het laadprofiel, de continue stroom, de piekvereisten en het ondersteunde BMS-protocol. Een compatibele spanningswaarde alleen garandeert geen correcte communicatie of veilige werking.
De gepubliceerde eenheid weegt ongeveer 116,5 kg en meet 440 x 270 x 850 mm. Plan de installatie rond vloerbelasting, toegang voor handling, kabelgeleiding, elektrische afstanden en toepasselijke lokale regelgeving. De installatie moet worden uitgevoerd door gekwalificeerde professionals.
Vraag het actuele technische gegevensblad, de toepasselijke certificeringsdocumenten, garantievoorwaarden, aanbevolen bedrijfslimieten en informatie over after-salesondersteuning aan. Controleer voor internationale zendingen de transportdocumentatie en eventuele vereisten die van toepassing zijn op de bestemmingsmarkt.
Bedrijven die leveranciers vergelijken, kunnen ook het productportfolio voor energieopslag van het bedrijf bekijken om te beoordelen of de batterij kan worden geïntegreerd met de beoogde apparatuur voor stroomconversie.
De nominale energie bedraagt ongeveer 16,0768 kWh, berekend door 51,2V te vermenigvuldigen met 314Ah. De bruikbare energie die beschikbaar is voor aangesloten apparatuur zal lager zijn of anderszins beperkt, afhankelijk van de toegestane ontladingsdiepte, conversieverliezen en bedrijfsomstandigheden van het systeem.
De back-upduur is afhankelijk van de gemiddelde belasting en de beschikbare bruikbare energie. Als een systeem bijvoorbeeld 12 kWh bruikbare energie levert en de aangesloten verbruikers gemiddeld 1 kW, bedraagt de theoretische looptijd ongeveer 12 uur voordat rekening wordt gehouden met extra verliezen en operationele beperkingen. De werkelijke prestaties variëren afhankelijk van de gebruikte apparaten en de configuratie van de omvormer.
KTAC-TECHNOLOGIE publiceert een levensduur van 6.000 cycli bij 25°C en een ontladingsdiepte van 80%. Dit cijfer moet worden geïnterpreteerd onder de aangegeven omstandigheden en niet als een gegarandeerd aantal cycli in elke installatie. Instellingen voor temperatuur, stroom, ontladingsdiepte en batterijbeheer zijn van invloed op de prestaties op de lange termijn.
Ja. De gepubliceerde productinformatie vermeldt ondersteuning voor maximaal 16 parallelle eenheden. Controleer vóór de uitbreiding de capaciteit van de omvormer, de batterijcompatibiliteit, de bekabeling, de beveiligingsapparatuur, de communicatieconfiguratie en alle instructies van de fabrikant. De ondersteunde configuratie moet voor het volledige systeem worden bevestigd.
Nee. Omvormers kunnen verschillen wat betreft ondersteunde spanningsbereiken, laadinstellingen, communicatieprotocollen, firmware en stroomlimieten. Controleer de compatibiliteitsinformatie van de fabrikant en bevestig dat de beoogde omvormer de BMS-communicatie- en bedrijfsvereisten van de batterij ondersteunt.
Het gepubliceerde laadbereik is 0°C tot 40°C, terwijl het ontlaadbereik -20°C tot 40°C is. Deze limieten moeten tijdens de installatie en het gebruik in acht worden genomen. Als de locatie temperaturen buiten dit bereik ervaart, raadpleeg dan de fabrikant voor een goedgekeurde milieuoplossing.
Kopers moeten de meest recente datasheet, installatiehandleiding, garantievoorwaarden en toepasselijke certificeringsdocumentatie opvragen. Op de productpagina staan IEC 62619, UN 38.3 en CE vermeld. Bevestig de specifieke documenten, productdekking en vereisten voor de bestemmingsmarkt voordat u een aankoopbeslissing neemt.
Het 51,2 V 314 Ah LiFePO4-batterijpakket biedt ongeveer 16,08 kWh aan nominale energie in een laagspanningsbatterijconfiguratie die geschikt is voor zonne-energieopslag in woningen, back-upstroom, off-grid installaties en geselecteerde commerciële projecten. De gepubliceerde functies omvatten onder meer klasse A-cellen, een intelligent BMS, CAN- en RS485-communicatie en ondersteuning voor parallelle uitbreiding. De beste resultaten komen voort uit het afstemmen van deze mogelijkheden op de werkelijke energievraag, de specificaties van de omvormer, de installatieomgeving en de veiligheidseisen van het project.
Voor projectspecifieke aanbevelingen, aangepaste energieopslagconfiguraties of gedetailleerde technische documentatie kunt u het 51,2 V 314 Ah LiFePO4-batterijpakket van KTAC TECHNOLOGY verkennen. Neem contact op met ons team om uw stroomvereisten, systeemcompatibiliteit en uitbreidingsplannen te bespreken. Als u batterijoplossingen voor uw volgende project vergelijkt,neem contact met ons opom productdetails op te vragen en een geschikte energieopslagconfiguratie voor uw toepassing te identificeren.